Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

marto223 avatar marto223 3 Точки

Помощ за изхода от първа задача за масивите

та хора.... кода ми си работи перфектно ... но... не  ми изкарва крайният резултат директно, а ми изкарваа 1,2,3 и т.н. докато не стигне до крайният резултат... гледах си кода, виках, дърпах си косите, пусках през дебъгер... не виждам защо ми изкарва изхода така...

ЕЙ ТУКА МИ Е КОДА!

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Във метода CommonMaxEnd при if-a си сложиш да печаташ count.

if (arr[i] == arr2[i])
 {
      count++;
      Console.WriteLine(count);
   }

0
Vincent avatar Vincent 11 Точки

Здравейте ще си задам тук въпроса, защото е свързан с масиви, а не искам да правя нова тема. 

Искам да напправя масив double и в него да слагам double-и. Дали е възможно. Изписва ми required int found double. Пиша на Java.

0
HristoDinev avatar HristoDinev 26 Точки

double [] array = new double [] { елементи на масив} . Така би трябвало да стане.

0
Vincent avatar Vincent 11 Точки

Оправих се не знам къде точно бях объркал нещата и се получи много яка програмка която да изчисляваНетна настояща стойност. А дали има начин в Java да могат да се правят числата да излизат счетоводно за да е по пригледно. Примерно вместо 235678 да е 235 678.

0
HristoDinev avatar HristoDinev 26 Точки

Сигурно може, но по-добре си отвори нова тема. 

0
LoraOrliGeorgieva avatar LoraOrliGeorgieva 39 Точки

Vincent, относно това със счетоводството - би трябвало да има начин с decimal format? Не съм сигурна как, но би трябвало да действа. :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.