Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

Съдържание на финалния изпит

Здравейте,

Някой има ли представа в какво ще се състои финалния изпит? Дали ще има отделни задачи от типа на тези, които решаваме в момента или ще е цяло приложение? Както и дали ще има конзолни приложения или ще са уеб? Може би на лекциите е коментирано, но съм пропуснал, тъй като съм онлайн студент.

 

Благодаря!

Тагове:
1
PHP Web Development Basics
andinkov avatar andinkov 13 Точки

https://softuni.bg/trainings/resources/video/18506/video-stream-record-07-october-2017-svetlin-nakov-programming-basics-with-csharp-october-2017

изгледай видеото ще ти помогне

-1
kirova123 avatar kirova123 6 Точки

Изгледах видеото и там са дадени отговори за това как се провежда изпитът, оценява, но нас ни интересува и типа задачи за изпита

0
11/10/2017 17:15:48
angels82 avatar angels82 32 Точки

Може ли все пак поне някой от лекторите да се включи с коментар?

Благодаря!

1
andinkov avatar andinkov 13 Точки

виж за миналили периоди кви са били

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.