Loading...
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

СофтУни доброто решение ли е?

Здравейте на всички.

Надявам се, че това е правилното място да споделя вълнението си.

Кандидатствах за курса Programming Basics, който би трябвало да започне на 27 август 2016 година. Имам професия с която се занимавам вече 5 години, но изглежда не съм напълно удовлетворен от това и реших да потърся промяната. Надявам се това да е доброто ново начало. Програмирането ми е тъмна Индия. Надявам се, че съм попаднал на точното място. Бихте попитали дали имам ентусиазъм и желание. Ами да, естествено, че имам. Но само това. Познанията ми по програмирани са сведени до абсолютната нула.

Свалих си книгата на г-н Светлин Наков и започнах с четенето и опитването на различните команди до момента. Стигнах до втората тема и почнах да си блъскам главата в стената. изглежда ми доста трудно, най-меко казано.

Има ли смисъл да се бъхтя сам докато започне самия курс или най-добре да си изчакам и да започна да се движа паралелно с материала, който ще минаваме заедно? Какво е Вашето мнение? Кой е най-добрият подход да започна на уча "а" и "б"-то на програмирането?

Благодаря Ви и се извинявам, ако мнението ми не е на място.

Поздрави,

Илиев

2
Въпроси за SoftUni
andinkov avatar andinkov 13 Точки

Попаднал си точно където трябва.Потърси и видео лекциите,за да видиш по-добре как стават нещата.Успех в новото начинание!

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.