Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TsvetoslavaKunova avatar TsvetoslavaKunova 1 Точки

Здравей MartinTsvetkov1,

и аз все още нямам резултат ..... Платила съм, предала съм изпита (в срок) и да....след близо два месеца никакъв отзвук!!!!

Следя facebook страницата на групата и видях, че колегите, въпреки огромното закъснение (.....бяха споменали от SoftUni като срок една седмица) - получиха резултати.... изчаках още и още....и звъннах на телефона публикуван в сайта..... обещаха да проверят случая и да ми се обадят до края на деня.........но УВИ - не ми се обадиха!!!! След две седмици отново чакане...... - във вторник (10.10.17) отново се обадих и реакцията беше същата (мисля дори, че пак беше същото момче с безжизнен глас и едни и същи реплики... :) ) - отново обещаха да ми се обадят до края на деня......и отново - нищо!!

Освен това все още няма дата за следващото ниво на курса - до колкото разбрах трябваше септември да стартира....

Общо взето, въпреки огромното търпение и желанието, с което започнах курса.... бавно се изчерпват и съм малко разочарована от отношението !!!

...и така....нямам представа какво се случва, но за сега явно сме двама :)......

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.