Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milk.g.anas avatar milk.g.anas 5 Точки

Проблем с настройката на Visual Studio

Незнам какво ръчнах във ВС, но когато пиша код, автоматично ми се допълва с нежелан от мене код. Пример: Искам да напиша a=той аргс=, искам i=, той if=. Взема първата буква, излиза прозорче с различни текстове със същата буква и след като натисна бутон, различен от тези в текстовете, ВС сам си дописва думата. Как да изключа автоматичното дописване? Досадно е . Постоянно трябва да трия.

Тагове:
0
Module: C# Advanced
milk.g.anas avatar milk.g.anas 5 Точки

Примерно искам да напиша for (i = 100; i <= 200; i += 5), получавам for (int = 100; int <= 200; int += 5). 

И не е от IntelliSence, защото пробвах и там, но без резултат.

Дори преинсталирах ВС и пак е така. 

0
Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 169 Точки

Ако преди това не си дефинирал това i, така се получава - и при мен е така. 

int i = 5;
for(i=100;i<200;++i) - това работи
0
milk.g.anas avatar milk.g.anas 5 Точки

Да.  Оказа се от дефиницията. 

0
22/10/2017 11:44:32
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.