Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nackey avatar Nackey 4 Точки

Моля за съвет относно обучението в СофтУни

Здравейте , колеги имам нужда от съвет 
В programming fund. съм и не смогвам с гъстата програма
на лекциите. Разбирам материала и вероятно ще изкарам около 4ка 
На изпита, но вървя с 2 лекции назад. Чудя се, да се явявам ли на изпита въобще, или да се подготвя по-добре ? Аз предпочитам да си науча нещата и тогава да продължа напред. Как да постъпя в случая? 
Трябва ли да презапиша модула януари или да изчакам дата за изпит и ако се чувствам готов да се явя?

 

0
Общи приказки
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки
Best Answer

Яви се на изпита. Щом преценяш че ще го вземеш не е нужно да презаписваш модула - ако не ти хареса оценката от сегашното явяване винаги можеш да се явиш за повишаване на оженката както е казал колегата по-горе и това ще ти струва само 20лв. Нищо не губиш ако се явиш сега. Освен това ако го вземеш и минеш в Soft Tech, там нещата са в пъти по-лежерни в сравнение със Fundamentals, ще ти остава време да учиш дори и за евентуалната поправка на фундаменталс-а. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.