Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

03. Safe Manipulation - Arrays and Methods More Exercises - грешка в примерите

 

На втория тест в условието входа не отговаря на изисквания изход. Трябва да има само един "Invalid input!".
Предолагам този очакван изход е от Zero test #2, който е същия но с една невалидна команда в повече.

Подменете тестовете или оправете файла, че може още някой като мен да се вкара във филми.
Не тествах в judge отначало и след като не ми излизаше втория "Invalid input!" си помислих, че смята действие, което не извършва нищо също за грешка и наслагах един тон проверки.

Тагове:
1
Programming Fundamentals
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

Можете да сигнализирате за грешка в условието на задача - в инстанцията на курса, като отворите съответната тема, под линковете за видеа и файлове за свалане, има един малък линк на който пише "Докладвай грешка". 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.