Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

PHP въпрос

Здравейте имам един въпрос-PHP за какво може да се ползва-за правене на игра или за правене на сайт от нулата?

А и другият ми въпрос е като изградиш сайта си с PHP не ми е ясна частта после с домейна и хостинга-на SQL Server ли го правиш и какъв е домейна ти ли го избираш или..??някой подробно да обясни , моля

Тагове:
-3
Общи приказки
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Човек от два месеца задаваш едни и същи въпроси във форума.

За правене на игра може да ползваш каквото решиш, Да кажем, че ти трябва MySQL,оттам нататък другото е въпрос на имплементация и структура. Зависи и какво разбираш от игра? Като въведеш някаква сума да увеличаваш броя еденици / нивото на дадена сграда след определен период от време? За това ти трябва пхп и евентуално curl. Виж в интернет има супер много leaked игри. Едно време имах един сайт " легендата за зеления дракон", беше готина игра, изтегли и сорс кода, има го в интернет и разгледай какво представлява + това има доста други игри, където може да и видиш сорс кода и да видиш кое, как, защо е направено.

 

По въпроса с домейна и хостинга - домейна е около 10$ , хостинга е около 2-3 долара на месец. Домейна си го избираш ти, стига да е свободен.

 

5
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Не не това е за друго-относно играта като намеря cloneвете като ги закача на сървъра какво да правя после-как да стартирам играта един вид?

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.