Loading...
debono avatar debono 56 Точки

Array Manipulator

Здравейте, моля за обратна връзка от админите. На задачата Array Manipulator в раздела на група 2 е определена максимална памет 16.00 MB, а на група 1 лимитът е 17 MB. Задачата ми минава при група 1, даже калкулира по-малко памет. А в група 2 гърми и използва повече памет. Тези разлики ги виждам за втори път-имаше ги в друга задача също. Моля за инфо защо има различни условия при двете групи. Ако е грешка, моля да се коригира, за да има равнопоставеност.

P.S.  Намерих и другата задача с различни условия- Pairs by difference. Ето и линк към малката дискусия с колегата icowwww, който откри разликата. Тук разминаването е в Time limit.

https://softuni.bg/forum/18140/zadacha-pairs-by-difference-ot-arrey-optimizirane-na-kod

1
Programming Fundamentals 16/10/2017 12:00:26
Petryk avatar Petryk 3 Точки

Малко късно се включвам в коментарите, но при мен възникна и следният проблем:

на моето решение ми даваше същото ограничение в паметта, затова направо преписах какво е решението от Група 1, защото то минава в Judge със 100/100. Познайте на мен какво ми даде? Същият проблем с паметта.

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

От групата във фейса видях това:

"Първа група са привилигировани на тази задача, имат 17МБ лимит на паметта, а за втора група е 16."

За да мине трябва да се направи commandArgs на масив и го инициализирай със string[] commandArgs =.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.