Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Икони на линкове

Здравейте

преди малко преинстлариах Google Chrome защото имаше проблем с един сайт-тоест пиша в google "ika easy0притурка за икариам" и то ми пише че няма такъв сайт или няма остъп ГАДНАТА ГРЕШКА 404 и помислих че е от браубзъра че нещо се е бъгнал и забравих а импортирам сички папки и неща и ми заминаха на кино-сега намерих начин да ги въстановя и успях но като искам да отворя нещо нямам иконката ми е като непозната страница- http://prntscr.com/gzh051

Тагове:
-5
Общи приказки
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

https://stackoverflow.com/questions/11893478/add-favicon-to-website

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

какво е това и за какво е?

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Нали искаш да си оправиш иконата за това е 

1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Как работи? -обясни по-подробно

какво трябва да правя там?

ткъде да ходя какво да правя

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.