Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostadin avatar kostadin 9 Точки

[Въпрос] Критерии за балообразуване

Здравейте,

искам да попитам дали някой може със сигурност да ми каже какви са критериите, според които се определя крайният резултат, т.е. точките за нивото и съответно мястото в класирането. Направих бърза справка и установих следното:

Аз, който съм записан да уча онлайн, имам резултат от изпита 500/500 и 99.56 точки, което ме поставя на 95-то място.

Сравнявам се с колегата budnikov (Държа да уточня, че по никакъв начин не искам да умаловажавам резултата и положените усилия от колегата, просто трябваше да взема все някого за справка.)

Та, budnikov има 420/500 и 100 точки краен резултат. Това го поставя на 56-то място.

Явили сме се на изпит в различни дни: аз - петък вечер, той- събота вечер. И двамата почти нямаме форумна активност.

Мисля, че може да видите откъде идва учудването ми. Не разбирам къде отиват моите 0.44 точки, които колкото и малко да са, ме поставят 40 позиции надолу в класирането.

В началото на курса беше обявено, че ако искаме 100 точки, трябва да имаме максимум точки на изпита. Е, аз това условие съм го изпълнил, но въпреки това нямам 100 точки.

Главният ми въпрос е: Кое е допълнителното условие, което аз е трябвало да изпълня в този случай, за да си взема пълния набор точки от изпита? 

Все пак цялото обучение в СофтУни има състезателен характер и мисля, че трябва да има пълна прозрачност относно начина, по който се образува крайният ни резултат. 

Благодаря предварително за вниманието.

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
kisyova avatar kisyova 13 Точки

В крайния резултат участват и домашните, активноста ти във форума и дали си проверявал домашни на други колеги. И аз като гледам тези три неща са имали не малка тежест, защото на доста хора им помогнаха да влезнат и без много завидни резултати на изпита. Надявам се да съм ти помогнала! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.