Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Visual Studio 2010

здравейте

търся тази версия visual studio защото в училище работим с тази версия но в интернет не мога да намеря тази версия-може ли да ми пратите линк?

предварително ви благодаря

Тагове:
0
Общи приказки
martinml avatar martinml 297 Точки

Намерих откъде може - https://my.visualstudio.com - правиш си регистрация, отиваш в Downloads, търсиш Visual Studio 2010 Express и можеш да го свалиш

0
20/10/2017 18:48:15
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Мерси но обаче не ми пише че е 2010-логнах се всичко стана ама ми пише 207 като дам за повече информация-???

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Можеш ли да постнеш скрийншот? Аз мога да го сваля без проблем. https://imgur.com/a/wbDg6

Edit - сега видях, че няма SP1 за express - свали "Visual Studio 2010 Express"

0
20/10/2017 18:49:54
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

ти по друг начин си писал-стигнах до теб ама кое да избера?-ето скрийншот- http://prntscr.com/gzuof2

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Второто - Visual Studio 2010 Express (x86) 

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Да. Или изтегли уеб инсталера от тази страница (последното)

0
20/10/2017 21:18:05
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Стана обаче не е същото точно както е това в училище-???

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Какво имаш предвид? Може някой да е сменил там темата. Ако не, Express е единствената безплатна версия на VS 2010 и в училище може да имат лиценз за платена. А и, както по-горе ти казаха, няма значение от средата, в която програмираш, кодът, който пишеш, е еднакъв.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Това е ясно обаче имало разлика между 2010 и 2017-то се вижда де

но госпожата каза като пишете нещо на 2017 и искате ада кажем да го покажете в училище на 2010 няма да ви есе отвори защото е много ново-разбираш ли?

а относно лиценза не знам

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.