Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cheater993 avatar cheater993 0 Точки

Проблем с отваряне на .docx файл

Здравейте на всички! Имам следния проблем, когато си сваля упражнение от някоя тема от курса "Programming Basics with C# - октомври 2017" MS Word ми казва, че не може да го отвори и ми показва грешка: https://drive.google.com/open?id=0B69uncwpT6_5ajl2UWo5WnNmRHM. Ще съм много благодарен, ако някой удари едно рамо.

 

Благодаря предварително! 

Тагове:
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки
Best Answer

Може, да пробваш ето този начин, за да оправиш проблема

http://www.bizsupportonline.net/blog/2008/office-open-xml-file-cannot-opened-problems-contents.htm

или ползвай online view-то на файловете

0
cheater993 avatar cheater993 0 Точки

С метода описан в линка на един от файловете се получи на другите - не.

Оправих го по следния начин: 

To open a specific document by using the Open and Repair feature in Word, follow these steps:

  1. Start Word.
  2. On the File menu, click Open.

    Note In Word 2007 or Word 2010, click the Microsoft Office Button, and then click Open.
  3. In the Open dialog box, click to select the file that you want to open.
  4. Click the down arrow on the Open button, and then click Open and Repair.

 Благодаря за помощта! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.