Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Кой отворен курс бихте препоръчали?

Особено сполучлив или полезен отворен курс, който да мина докато имам повече свободно време. Нямам намерение да се записвам, само да мина самия материал. Под полезен имам предвид като за бъдещ програмист. 

Тагове:
0
Общи приказки
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки
Best Answer

Структури от данни после алгоритми

0
23/10/2017 17:54:28
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Колко е важно да е в тази поредност?

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

В алгоритми ще трябва да знаеш основните структори от данни така че е много важно освен ако не си ги знаеш вече 

Това го взех от описанието на курса алгоритми

Курсът е подходящ за хора, които искат да развиват логическото си мислене и познават езика, на който ще пишат на средно ниво. За курса ще ви бъдат необходими Фундаментални знания по ООП и по основните структури от данни (масиви, списъци, речници, сетове, опашки и стекове). 

0
23/10/2017 21:08:27
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.