Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

didko_atanasov99 avatar didko_atanasov99 0 Точки

Number 100...200

Някой да ми каже къде съм сгрешил.

Това ми е кода:

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Number_100._._._200
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            var num = int.Parse(Console.ReadLine());
            if (num < 100)
            {
                Console.WriteLine("Less than 100");

            }
            else if (num > 100 & num < 200)
            {
                Console.WriteLine("Between 100 and 200");
            }
            else if (num > 200)
            {
                Console.WriteLine("Greater than 200");
            }
        }
    }
}
 

Тагове:
0
Module: C# Advanced
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Ами просто този ред трябва да изглежда така:

else if (num >= 100 & num <= 200)

И минава с 100/100

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.