Loading...
zahari.angelov avatar zahari.angelov 0 Точки

Judge системата, записан курс и вече решени домашни

Записах се за септемврийския курс по "Основи на програмирането със C#". Решавал съм доста задачи от домашните за Programing Basics. Въпросът ми е, когато започне курсът, трябва ли да ги решавам отново? Питам, защото резултатите от решенията ми все още са там, точките - също. 

И другият ми въпрос е следният. На уводните лекции, които съм гледал, се казва, че домашните могат да се предават до 4 дни след лекцията. След това няма да можем да проверяваме и да качваме решенията в Judge-а или ще можем, но просто няма да бъдат зачитани?

Тагове:
0
Programming Basics 28/07/2017 17:35:36
gogokotsev00 avatar gogokotsev00 32 Точки

Oтделно от 10% във форума и 90% от изпита, имаш и 10 %, ако ходиш на метнорските срещи ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.