Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiGeorgiev444 avatar GeorgiGeorgiev444 0 Точки

Asp.Net MVC Bootstrap в Toolbox

Здравейте,  колеги имам малко странен проблем пробвах по всякакъв начин да си добавя Bootstrap в Toolbox-са. Започнах да гледам курса за C# MVC Framework - ASP.NET - март 2017   и в едно от упражненията трейнъра използва Bootstrap директо от Toolbox-са. Потърсих в google видях няколко начина обаче никой един от тях не стана. Затова реших да питам в форума, защото може някой да го е преборил  :)

 

Тагове:
0
C# MVC Frameworks - ASP.NET
GeorgiGeorgiev444 avatar GeorgiGeorgiev444 0 Точки

Прегледах ги единственото, което би ми свършело работа е последният линк. Аз и преди бях го срещнал обаче пак нестана и вече наистина немога да разбера кво толкова иска. Инсалирах му Bootstrap snippet pack рестартирах VS и пак го няма пробвах ръчно да го добавя ( ctrl + K , ctrl + X)  обаче не ми се показва.

 

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Пробвай да Reset-неш Toolbox-а и опитай пак.

0
GeorgiGeorgiev444 avatar GeorgiGeorgiev444 0 Точки

Пробвах ама пак греда ......

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.