Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivanp avatar ivanp 0 Точки

Ще ми останат ли лекциите и упражненията ?

Здравейте , въпросът може да ви се стори глупав , но трябва да го задам .

В чужбина съм и не мога да се явя на изпит , който ми предстои . 

Правя упражнения и гледам лекции , но университетът тук ми изпива почти всичкото време . 

Въпросът ми е : След като съм си платил за курс , лекциите и упражненията(условията на лабовете) ще ми се запазят ли ? И ще мога ли да ги достъпвам ?

Не намерих подобен въпрос като търсех , но ако има вече зададен и му е било отговорено , моля не ме съдете :D .

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Но ти препоръчвам да си ги свалиш и запазиш. Никога не се знае, знае ли се.....

Абсолютно реално е да спреш за имаш достъп до тях на някакъв етап

0
ivanp avatar ivanp 0 Точки

То добре ще си сваля упражненията , но лекциите няма как . Освен конвертер .

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

В момента лекциите се качват и на YouTube.
Аз също се придържам към мнението, че ако искаш да смяташ, че ги имаш - трябва да ги имаш офлайн! :-) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.