Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Избор на професии - как и кога?

Здравейте,

 

Ще съм Ви благодарен, ако може някой да ми отговори - кога идва моментът за избор на професия за обучението? След 1-во ниво?

 

Нещо друго - според вас кой е по-добрият начин да се подготвим предварително за първият курс - Java basics - чрез прочитане на книгата "Въведение в програмирането с Java" или чрез търсене и решаване на проблеми на C# или Java (т.е. практика)?

2
Въпроси за SoftUni
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

А за професиите нещо, някой?

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Професиите се получават, избираш нивата, които ще следваш. За ниво 1 няма какво да се избира, но например за ниво 2 - има две възможности, изграждане на сайтове и C#, ООП, КПК, JS. Като всяка професия си изисква вземането с определена степен на дадените курсове. https://softuni.bg/professions тук за всяка една професия са описани нужните курсове. 

 

Вече не знам дали е възможно да се следват 2 нива паралелно, т.е. да се мине по 2те линии едновременно.

1
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

А след минаването на Ниво 1 ли става възможен избора?

Също, кога се заявява дали ще продължим обучението си във ВУЗ (за диплома)?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.