Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки

Система за онлайн разплащане.Как става ?

Здравейте!Задавам въпроса си към по разбиращата част от нашето IT общество.

 

Намерих сравнително полезни неща в интернет по темата но ми трябва по-експертно мнение.

Ако си имам сайт , и чрез него реша да продавам дадена услуга , как да добавя системата за онлайн разплащане ? Вероятно всички знаете как в някои сайтове въвеждаш номер на картата ,избираш какъв вид е , и извършваш превода.За моя радост имам нужните познания да създам свой уебсайт , но си нямам и на идея как да добавя тази услуга.Ако има някой колега ,който може да сподели опит или идеи в тази област , нека пише.Ще съм наистина благодарен :).

Ако случайно някой не е разбрал, говоря за тази система:

                  

 

  

 

1
Общи приказки
externo avatar externo 119 Точки

Моя сайт го бях направил с плащане през https://www.epay.bg//?page=front&p=trade както и дублирано чрез СМС-и, но комисионните са ужасни, плаща се до 2 месеца след като клиента е пратил СМС, а и има едни несъбираеми вземания...

От друга страна ако ползваш готов CMS като Joomla, можеш да разгледаш екстеншъните - http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/payment-systems 

За всички системи ще трябва да имаш ЕТ или ООД за да можеш да извършваш търговска дейност, иначе ще те преследват за данъци и нарушения, изключение правят СМС-системите, защото те се явяват търговец и посредник между теб и клиента, но както споменах условията са ужасни.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.