Loading...
Danielbace avatar Danielbace 0 Точки

Problem Visual Studio 2017

Здравейте, имам следният проблем, пиша си задачата пускам я в джъдж и ми дава 100/100 а когато се опитам да я пусна в Visual studio не работи правилно, изобщо дори не се доближава до вярното решение. Ако някой има представа какво може да е моля да помага. Благодаря

Тагове:
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

сигурно стартираш първия проект в solution explorer .Десен бутон на Solution -- set startup project -- current selection а за да не го правиш при всеки solution tools -- options -- projects and solutions -- build and run -- for new solution use the current ........

1
02/11/2017 17:12:47
Danielbace avatar Danielbace 0 Точки

не не, от 2 дни ми го прави... това със solution-а го правя винаги преди да започна..

0
Danielbace avatar Danielbace 0 Точки

Извинявам се този път това беше проблемът :Д мерси :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.