Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

shahonov avatar shahonov 3 Точки

Какво е съдържанието на лекциите в Software Technologies?

Здравейте! 

   Искам да попитам за съдържанието на курса Software Technologies, понеже на фундаментълса не съм с най-добрия резултат, но искам сам да преценя дали да мина в екстендед(където вече знам, че ще преговорим материала до сега в детайли) или в Software Technologies(където незнам точно какво ще пропусна в случай, че избера екстендед). 

Понеже екстендед мога да си направя и сам вкъщи чрез подробно разглеждане на целия материал, който не ми е достатъчно ясен, но когато се взима нещо ново е добре да има някой, който да е насреща при неясноти.

Thanks in advance.

0
Fundamentals Module
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

В ST ще разглеждаш други езици и няма да имаш много време за преговор на материал. Ако не си сигурен в знанията си мини през екстендед, за да ги затвърдиш. ST винаги ще можеш да го запишеш отново, но ако ще продължаваш в професионалните модули, то знанията от фундаментълса ще ти трябват доста, trust me.

1
06/11/2017 13:21:26
shahonov avatar shahonov 3 Точки

Fine , I trust you :D Благодаря за информацията, и аз нещо подобно си мсилех. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.