Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rossirm avatar rossirm 1 Точки

[Exam] Programming Basics with Java - 5th November 2017 - All Problems

Привет!

Споделям решенията си на всички задачи от изпита по Java (всички 100/100 в Judge-системата), проведен на 5. ноември 2017 г.

Тук може да видите условията на задачите от 1. до 6., а отдолу са кодовете, съответно:

01.Wire Net - Задача 1. Оградна мрежа

02.Lutenitsa - Задача 2. Лютеница

03.Courier Express - Задача 3. Куриер Експрес

04.External Evaluation - Задача 4. Външно оценяване

05.Java

06.Lucky Numbers - Задача 6. Щастливи числа

[Решение] на задачите от изпит по "Основи на програмирането" – 5 Ноември

0
Programming Basics 06/11/2017 20:54:12
Lynx2008 avatar Lynx2008 7 Точки

Ето ги и на C# от мен.

https://github.com/DimoDD/Programming-basics-C-5.Nov.2017

 

 

 

0
otkata avatar otkata 1 Точки

Привет, някой може ли да погледне, защо ми гърми третата задача в джадж. На Интелиджей ми извежда резултата, а в системата при проверка, за "стандарт" извежда нули за мой резултат, а не са.

https://pastebin.com/ZxTkyn6F

Благодаря!

0
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Ще ти гърми защото не си четеш условието ( както и доста други на изпита laugh ), там ясно е написано и подчертано с черно..........."За услуга тип "standard"," А ти какво си сложил в твоята задача? 

  1.  switch (type) {

  2.             case "standart":

 Промени си го и ще ти мине на 100%.Така че и в Intellij е нямало как да мине.

1
21/11/2017 18:22:06
otkata avatar otkata 1 Точки

Руса ми работа. Имаш питие от мен. В Интелиджея минава със standart на входа ))))

0
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Можеш ли да споделиш защо на задачата Java на следният ред с кльомбите се пишат две наклонени на ляво - "\\" и не иска да компилира при една наклонена?

Console.WriteLine(new string(' ', spaces) + "\\" + new string('@', kliomba) + "/");

0
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Някой символи не могат да се изписват директно, например , " \ , за това се използва една \ и така ако искаш да изпишеш , го правиш така \, същото е със " трябва да е така \" така че като искаш да сложиш \ слагаш \\ laugh.           

https://books.google.bg/books?id=mX8nCgAAQBAJ&pg=PA89&lpg=PA89&dq=%5C%5CC%23&source=bl&ots=7U9NwezLrA&sig=bbNyOcRwK8lykG4jH2qDLKSDwVU&hl=bg&sa=X&ved=0ahUKEwjm7uHA8vrXAhXJHpoKHYmbCSoQ6AEIlAEwDg#v=onepage&q=%5C%5CC%23&f=false

 

Виж главата Escape charaster

0
08/12/2017 19:12:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.