Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IwelinaKedikova avatar IwelinaKedikova 0 Точки

Няма да мога да се подготвя за финалните изпити януари месец на Pragramming Fundamentals, мога ли да се явя със група при следващо провеждане на модула?

Здравейте,

записана съм Programming Fundamentals C# онлайн, но не мога да уча, тъй като съм с малко дете. Въпросът ми е след като времето на курасът изтече, ще мога ли да имам достъп до видеата, за да мога да се подготвям с по - бавни темпове и при следващо провеждане на курса да се явя на изпити заедно с тях?

0
Въпроси за SoftUni
martinml avatar martinml 297 Точки

Да, ще можеш. Видеата и ресурсите на курсове от вътрешната програма са достъпни дори и без акаунт. За явяване на изпит мисля, че се плащат 20 лв.

0
08/11/2017 13:43:43
ioannah avatar ioannah 18 Точки

 Значи да разбирам ли че допълнителна такса за следващ курс не се плаща, а направо може да отиде на изпит за съответния курс?

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Доколкото знам, не се плаща за курса, но 20те лева трябва да се платят преди изпита. Звънни на СофтУни за всеки случай. Също така попитай как и кога трябва да платиш 20 лева.

1
08/11/2017 16:46:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.