Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivan.d.uzunov avatar ivan.d.uzunov 22 Точки

Изпит: Software Technologies

Привет колеги,

имам два въпроса относно изпита, тъй като съм от предишна инстанция на курса:

 

1. Как ще се оценява: Примерно, ако направя приложението само на едната технология? Знам че зависи колко добре ще съм го направил, но да речем, че ще го направя.

2. C# задачата на ASP.NET или ASP.NET Core трябва да е или може да си изберем?

 

Благодаря.

Тагове:
JolitaArnaudova avatar JolitaArnaudova 44 Точки
Best Answer

Привет!

Относно 1. въпрос- 1 напълно работещо приложение - 3.00, 2 напълно работещи приложения - 4.00, 3 напълно работещи приложения - 5.00 и 4 напълно работещи приложения - 6.00.

Относно 2. въпрос- това, което се преподава е ASP.NET, поне в предишното издание е било и така и надали ще ползваме ASP.NET Core. Като цяло не мисля, че имаме много голям избор, тъй като ако погледнеш тук, и си дръпнеш zip-а, ще видиш, много подробно написан, предварителен скелет, като специално C# задачата си е на ASP.NET. А и за 4 часа няма да има за кога да се заиграваме много, много :)

Надявам се, че успях да отговоря на въпроса ти :)

Поздвари!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.