Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lapd87 avatar lapd87 103 Точки

За да не пускам нова тема и аз ще използвам тази,

ако може някой да помага, уж следвах инструкциите но ето какво се случва

C:\...08JSBlogDesign\SoftUniBlog\controllers\article.js:16<br> if (!req.isAuthenticated()) {<br>      ^

ReferenceError: req is not defined<br>     at Object.<anonymous> (C:\...\SoftUniBlog\controllers\article.js:16:6)

 

Който му работи може и да ми прати линк за да си сравня един по един файловете

0
19/11/2017 16:47:36
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Благодаря!

0
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

От това което видях има една основна разлика че точка 8.Finalize Article Creation не я намирам във вашите проекти, а при мен беше малко омазано, но го оправих и я вкарах. Сега гърми друго 

C:.........\08JSBlogDesign\SoftUniBlog\controllers\article.js:6
        res.render('article/create')
           ^

TypeError: Cannot read property 'render' of undefined
    at Object.createGet (C:\.........\08JSBlogDesign\SoftUniBlog\controllers\article.js:6:12)
 

Явно проблема ми е някъде в този файл така че го качвам целия

https://pastebin.com/syNsffy1

И ако може кажете това кога го правя ако изобщо:

P.S.  Ако някой има изчистен блога без добавяни от него неща ще е по-лесно да сравнявам

0
19/11/2017 17:36:10
melik avatar melik 285 Точки

Сигурен ли си, че си копнал целият хтмл за create view-to ? 

 

0
19/11/2017 17:37:49
melik avatar melik 285 Точки

Омазал си routovete. Не трябва да има скоби накрая. 

app.get('/article/create', articleController.createGet());
app.post('/article/create', articleController.createPost());

 

routes

0
19/11/2017 17:59:40
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

мерси изобщо не съм го видял, явно си ги е направило ИДЕто...

сега проверих май всичко ми работи, но на read more не ми зарежда статията, а седи празно... Някакви предположения?

0
melik avatar melik 285 Точки
В артикъл контролера на дитейлс имаш грешка.
let id = req.param.id;
let id = req.params.id;
1
19/11/2017 18:33:13
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

честно ако не беше ти не знам как щях да го оправя.... нещо много ми е тъмна индията все още. Дано след още 3 езика да ми се изяснят нещата.

Мерси!

 

а това не се използва в крайна сметка нали?

0
19/11/2017 18:36:26
melik avatar melik 285 Точки

По скоро това са примери какво можем да правим и т.н, но от нас не се иска да ги правим в този блог. 

0
19/11/2017 18:42:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.