Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Preslav1999 avatar Preslav1999 0 Точки

Задача 4.Cake от изпит на 03 Септември 2017

Здравейте колеги,

https://pastebin.com/BqVciVnN

Това ми е кода на задачата, който съм писал, но judge ми дава 61/100 + че нещо не е наред с 30-ти ред като въведа STOP на конзолата. Някой може ли да ми обясни защо?

Благодаря! :)

Тагове:
0
Programming Basics
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки
Best Answer

Здравей колега. 

string pieces = Console.ReadLine().ToLower();
if (pieces == "STOP")

Тази част от кода създава проблем, защото даже на "pieces" да е била присвоена стойността "STOP", то тя би се превърнала в "stop", заради преобразуванието ".ToLower()" и никога няма да се влезне в тялото на тази проверка.

Предварително се извинявам ако корекцията ми не е правилна (в Java basics съм).

1
Preslav1999 avatar Preslav1999 0 Точки

Благодаря ти много! :) С To.Lower() judge ми даваше 61/100, а като го махнах вече всичко е наред - judge ми дава 100/100 :).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.