Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiDizov avatar GeorgiDizov 0 Точки

относно изпита по Programming Basics.

Здравейте,

някой има ли си на идея, дали ще е възможно да се явя на изпита в София, защото днес получих e-mail , на който пише, че изпитът е на 17 декември във Варна, а аз вече си купих самолетен билет за София, защото бях убеден, че изпитът трябва да се държи в София. Ако някой си има на идея и може да ми каже, ще съм благодарен.

Тагове:
0
Общи приказки
KrIsKa7a avatar KrIsKa7a 29 Точки

Щом изпитът ти е на 17 декември много вероятно да си се записал за Programming Basics - Bulgaria. Дано някой от екипа на СофтУни ти отговори ако ли не, звънни на рецепцията и поискай информация или пиши на info@softuni.bg.

0
simona_st avatar simona_st 38 Точки

Най-добре им звънни по телефона, за да се изяснят максимално бързо нещата ;)

0
GeorgiDizov avatar GeorgiDizov 0 Точки

Записал съм се за Programming basics with c#, а пък иначе от 1 ден и половина се опитвам да звънна, но или ми дава заето постоянно, или никой не отговаря. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.