Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex_dimitrov2000 avatar alex_dimitrov2000 21 Точки

C# Blog Server Error

Колеги когато стартирам блога си от Visual Studio с Ctrl + F5 ми излиза "There is already an object named 'AspNetUsers' in the database"? Какъвто и URL да напиша ми излиза някакъв ерор или exception... Какъв може да е проблемът?

Тагове:
0
Софтуерни технологии 15/12/2017 21:25:58
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Вероятно се опитваш да направиш промени по базата, изтрий я и я създай на ново.

0
alex_dimitrov2000 avatar alex_dimitrov2000 21 Точки

Опитвах да я изтрия, но ми изписва, че е "currently in use". Как мога да я разкача от блога?

0
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Sql managemen studio ли ползваш ?

0
alex_dimitrov2000 avatar alex_dimitrov2000 21 Точки

Не, ползвам само VisualStudio. Водя се по документа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.