Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

CSS ; HTML

Здравейте колеги, имам въпрос относно CSS.

Изработвам пробен онлайн магазин (https://elitcar.shopmania.biz/), но искам да му добавя background изображение. Проблемът е, че не разбирам от CSS и ако може някой да ми помогне ще му бъда благодарен. 

Ето това е CSS редактора от контролния панел на онлайн магазина: https://imgur.com/a/ICc11.

Интересува ме къде трябва да поставя кода и кой точно е той ?

 

Благодаря предварително.

 

Поздрави,

Денис !

 

 

Тагове:
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки
Best Answer

Ами щом не разбираш от CSS , тогава ще е добре да видиш кой див или съответно какъв клас или ид има , който ти държи там където искаш да сложиш background-image.След това работата е до напипване. Нещо такова би свършило работа:

.твояДив{

background-image:url('/images/bg.png');
background-repeat:no-repeat;
background-size:contain;
background-position:center;

}

За да имаш неща върху background-image , в текущи ситуации ще е нужно да добавиш и position:relative върху background-image и position:absolute , върху дива или елемента който държи останалите елементи.Ако искаш във форума да ти помогне някой ще трябва да снимаш и html-a , да покажеш кой ти див ти държи елементите в който искаш да имаш background-image и т.н.

0
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Живко, има ли вариант да си дадеш имейла, за да ти изпратя данните за вход към контролния панел, за да добавиш ти background-а ? Ако искаш ще си платя.. ?

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Ето ми имейла jelev.jivko.91@gmail.com .Заплащане не искам.Дай да погледна.

0
Denis1312 avatar Denis1312 5 Точки

Готово, благодаря ти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.