Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

shturm avatar shturm 5 Точки

По колко кредита за каква оценка се дават

Здравейте,

Имам взети изпити с различни оценки от предишната и сегашна учебна програма и кредити за всеки от тях между 3 и 12. Като гледам с оценка 4 и 5 все получавам по 6 кредита от JS Core.

  1. По колко кредита за каква оценка се дават
  2. Има ли значение изпита дали е от професионален модул (JS Core професионален ли се води?) или споделен (JS Core) или основен (Entry/Tech module) ?
  3. Колко са максималните кредите за C#/Java програмите ?
  4. Като свършат професионалните модули и курсове и нямам 150 кредита, ще мога ли да ги доизкарам до 150 с курсове от други професионални модули или отворени курсове до 150 и тогава да получа диплома ?
  5. Мога ли без да презаписвам (и плащам) целия курс да се явя на повишителен изпит за всички курсове за които имам под 5.50 с цел да взема сертификат и да увелича кредитите ? Никога не съм се явявал на повишителен за курсовете, които съм записвал.

Поздрави

0
Въпроси за SoftUni 11/12/2016 07:06:21
traykova44 avatar traykova44 93 Точки

Здравейте, извинявам се, ако въпросът ми ви се стори глупав, но аз не мога да разбера ,

кредитите са необходими, за да съдейства Софт Уни за работа или попринцип на интервю за работа те питат и искат да имаш кредити?

Какво точно означава, че без някакъв брой кредити, не може да се почне работа.Не питат ли за уменията на тези интервюта или и кредити искат, и ако е така, то масово в компаниите ли ги изискват.

 

Предварително благодаря!

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте traykova44,

Кредитите за всеки курс, получавате на база оценка. За всяка една от професиите е нужно да съберете опреден брой кредити, за да получите документа за завършването й. Отделно екипът ни е изчислил минимален брой кредити, при достигането на които Вие ще имате необходимите знания от изминалите курсове, за да стартирате работа/стаж. Ако имате въпроси относно, кариерния старт Ви съветвам да се свържете с колегите от кариерния ни център на имейл careers@softuni.bg, които ще Ви съдействат с всичко необходимо.
 

Поздрави,

Димитър 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.