Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

m_nikolova93 avatar m_nikolova93 22 Точки

Lab 2 | Data Visualization and EDA Lab | Write Your Own Tests Here - ReadOnly

Колеги, 

И за още нещо мисля, че има проблем в заданието. Клеткатa с текст Write Your Own Tests here е Read-Only и не мога да пиша в нея. Снощният тест ми го е маркирало това като грешка. Ще пробвам пак някакви пермутации докато нацеля формата, в който системата очаква тази задача, но все пак ако всички имат 0/1 точки на тази задача да не би да е заради това, че там на всички ще ни остане празно? 

https://www.dropbox.com/s/svep0n9oiv3rg5f/201712171554.png?dl=0

Поздрави, 

М

 

 

Тагове:
0
Data Science
iordan_93 avatar iordan_93 Trainer 407 Точки
Best Answer

Fixed.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.