Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mityo.georgiev avatar mityo.georgiev 2 Точки

judge question

Здравейте,
Имам въпрос свързан с judge системата. Опитвам се да кача сорс за едно от домашните(
ето това е сорса:
public class TriangleOf55Stars {

    public static void drowStars(int starNumber){
        for(int i = 1; i <= starNumber; i++){
           if(i == 1){
                System.out.print("*");
            }
            else{
                System.out.print(" *");
            }
        }
        System.out.println("");
    }
    public static void main(String[] args) {

        for(int i = 1; i<= 10; i++){
            drowStars(i);
        }
    }
}
)
Но система ми го отхвърля и като дам дедайли ми дава различен сорс:
public class TriangleOf55Stars {

    public static void drowStars(int starNumber){
        for(int i = 1; i <= starNumber; i++){
            System.out.print("* ");
        }
        System.out.println("");
    }
    public static void main(String[] args) {

        for(int i = 1; i<= 10; i++){
            drowStars(i);
        }
    }
}
Защо се получава това и как мога да го оправя?

Тагове:
0
Programming Basics
veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

Вероятно преди да събмитнеш не си сменил езика....трябва да смениш от С# на Java в падащото меню от ляво на бутона Submit. Освен товаимаш спейсове между звездичките, които са излишни:

public class TriangleOf55Stars {

    public static void drowStars(int starNumber){
        for(int i = 1; i <= starNumber; i++){
            System.out.print("*");
        }
        System.out.println("");
    }
    public static void main(String[] args) {

        for(int i = 1; i<= 10; i++){
            drowStars(i);
        }
    }
}

 

0
mityo.georgiev avatar mityo.georgiev 2 Точки

Здр,

Промених drowStars метода така че да няма шпации, но отново ми дава различен сорос, от този, който слагам(и му задавам Java code при Submit).

0
veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

Ето варианта ти, който е с if - else, който минава 100/100 и няма никакви проблеми:

https://pastebin.com/nVH9ceSW

0
mityo.georgiev avatar mityo.georgiev 2 Точки

Въпросът ми е защо като събмитна някакъв код, ми визуализира код различен, от този, който съм сложил.

Въпросът не за конкретна задача(пейстнъл съм сорса за да покажа че има разлика между това което събмитвам и това което системата гледа).

0
07/01/2018 22:05:15
veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

Няма как да се случи да се напише един код и на детайли да излезе каквото и да е друго, различно от това което си събмитнал...провери внимателно, сложи пак кода...пропускаш нещо :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.