Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PolinaGluhkina avatar PolinaGluhkina 1 Точки

Въпрос относно поправката на 05.01.18

Тъй като за първи път бях на поправка и не знам къде излизат резултатите - в секцията Обучения в профила до редовните изпити ли? И дали има резултати вече, защото попринцип доста бързо излизат оценките, а аз искам да се запиша за следващ модул.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 16/01/2018 09:21:15
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Здравейте PolinaGluhkina ,

Ще Ви съдействаме съвсем скоро, за да може да Ви се визуализира оценката в профила Ви, не се притеснявайте.

Поздрави,

Митко

0
PolinaGluhkina avatar PolinaGluhkina 1 Точки

Много благодаря.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте отново PolinaGluhkina,

Очакваме колегите и трейнинг екипа да прекачат резултатите, като след това автоматично оценката Ви ще се визуализира в профила Ви. Освен това Ви моля, да се свържете с колегите на контактите посочени на сайта, за да могат да Ви изпратят имейла с модулите. След като това се случи, моля пишете тук, за да знам, че всичко е успешно :)

Поздрави,

Митко 

0
PolinaGluhkina avatar PolinaGluhkina 1 Точки

Получих резултатите, мога да премина нататък. Искам да се запиша за C# Advanced, но вече няма активен бутон "Заяви участие" на страницата на курса. Писах на страницата на контактите, както ми казахте. Сега трябва да чакам имейл, от който ще мога да се запиша, до колкото разбирам.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте PolinaGluhkina ,

Изпратили сте имейл-а преди малко, затова ще е нужно около 1-2 дни на колегите да го обратят и съответно да Ви върнат отговор. Няма да изпуснете нищо, затова не се притеснявайте.

Поздрави,

Митко

 

0
PolinaGluhkina avatar PolinaGluhkina 1 Точки

Още не съм получила имейл, за да се запиша, а курсът започва в понеделник. Поне можете ли да ми кажете каква е цената на курса (C# Advanced), за да внеса парите в картата ми и когато получа имейл да мога да го платя веднага, даже и да е в почивните дни.

0
PolinaGluhkina avatar PolinaGluhkina 1 Точки

Извинявам се, току що получих имейла, всичко е наред

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Няма проблем, благодаря Ви за информацията :)

Поздрави и успех в обучението,

Митко

0
Atanas9708 avatar Atanas9708 0 Точки

Кога може да очакваме оценки от поправката ? Също така само при мен ли средния успех не е обновяван от 3 месеца ?

0
22/01/2018 16:58:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.