Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

[Python Fundamentals- Functions and Debugging] проблем с тестове в Judge

Здравейте,
от вчера е активно Functions and Debugging, но забелязвам, че тестовете вероятно са копирани 1 към 1 от C# и изхода на Python трябва да се наглася според ограниченията на double и float в C#. Тези неща не са описани в условията и се налага да се налучкват за повечето задачи. Това умишлено ли е направено или да очакваме корекция на тестовете в judge.

Тагове:
0
Python
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

не мисля колега, просто гледат output-a, а това форматирането му е твой проблем smiley Гледам че си минал и javascript-a, което аз сега започвам(JS Core) и като гледам басикс и фундаменталс курсовете гледат само output-a + някои ООП задачи.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.