Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KariGeorgieva avatar KariGeorgieva 0 Точки

Новак който иска да се научи, но ми трябва време

Здравейте, за съжаление напоследък не ми остава никакво време имам нужда от помощ,защото се наложи да използвам нов лаптоп. Може ли да помоля за съдействие на някой който да ми помогне да ми станат малко по ясни нещата. Благодаря предварително :)

Тагове:
0
Programming Basics with PHP
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

значи,то за помощ едва ли някои ще откаже,но поне езика за които искаш помощ да беше споменала. Все пак всеки пише на различен език и макар логиката да е еднаква синтаксиса е различен доста понякога. И аз самия език ли става дума или проблеми с ide и нагласяне на настройките

0
20/01/2018 12:02:02
KariGeorgieva avatar KariGeorgieva 0 Точки

Езикът е  PHP. Става въпрос за самото програмиране на PHP, малко доста ми е трудно да разбера нещата. 

 

0
BoyanaProdanova avatar BoyanaProdanova 1 Точки

Предполагам програмирането като цяло ти е трудно, но най-важното е, че имаш желание. Ще ти трябва време определено. Този курс е най-доброто решение и мисля, че е обяснено много добре на лесен и разбираем език основите на програмиране на PHP. 

Като за начало си инсталирай IDE и залягай здраво над упражненията, програмирането се разбира най-лесно с практика. Проба-грешка и т.н. докато тръгне кода. Зареди се с търпение, а помощ ще получаваш и за най-малкия проблем, всички са на среща и отговарят мигновено .)))

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.