Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NISSA avatar NISSA 0 Точки

Оптимална конфигурация за Visual Studio 2017?

Та ще взимам нов лаптоп за курса и не само и съм се насочила към Lenovo ideapad 520 ,4-ядрен i5, 8gb ram. За момента не мога да инвестирам и в SSD и се чудя дали на такава конфигурация ще върви добре VS 2017? Лаптопа ще ползвам и за графични програми.

Тагове:
0
Хардуер 08/01/2018 19:41:52
otkata avatar otkata 1 Точки

Привет, и аз имах същата дилема. Нуждаех се от нова машина за курса. В крайна сметка миналата седмица се сдобих с Acer Aspire 5 (A515-51G). Погледни го и него, аз съм доволен. 

  • Intel Core i5-8250
  • NVIDIA GeForce MX150
  • 8GB DDR4
  • 256GB SSD NVMe + 1TH HDD

Има вариант да се закупи със или без SSD. В описанието е написано, че няма бдс кирилизация на клавиатурата, но за моя радост се оказа, че е надписана.

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.