Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StoqnPetkov avatar StoqnPetkov 1 Точки

Имам проблем с плащането за изпит по Java basics

Искам да попитам защо в сайтът на софтуерният университет не ми изписва че съм платил за изпитът по Java basics в четвъртък преведох сумата за изпитът но когато отида в графата за плащания ми изписва че плащането е потвърдено а нее успешно ?

Тагове:
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте StoqnPetkov,

Плащането Ви в момента е успешно. Платили сте по банков път и е необходимо около ден паричките да постъпят при нас. След това около 1-2 дни е нужно на колегите да обработят плащането, съответно като успешно. Както колегата Plamen95 е посочил получавате известие под формата на имейл, че плащането е успешно.

Поздрави,

Митко

0
StoqnPetkov avatar StoqnPetkov 1 Точки

Благодаря за отговорите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.