Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Програмата Maya

Здравейте

Трябва да си инсталирам програмата Maya 2017 да кажем защото ми трябва да правя герои и да ги моделирам, обаче тегля от замунда и натискам да се инсталира и стои само до разархивирането и се откаах чаках 20 минути и го махнах. След това отидох в гугъл и търсих и намерих обаче преди да го изтегля ми иска ргеистрация-направих обач ме пита къде уча щат и такива неща. 

Можете ли да ми пратите линк?

Тагове:
-1
Общи приказки
koksibg avatar koksibg 892 Точки

От тук може да свалите Maya 2017 със безплатен пробен период - 30 дни:

https://www.autodesk.eu/products/maya/free-trial-dts

Мога да ви дам и легален студентски ключ (тъй-като имам регистрация в AUTODESK), който важи за 2 устройства (за повече - може и да стане, но не съм пробвал) - при нужда.

1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Мерси за линка обаче на мен ми трябва не trial версия а такава която като я инсталирам ан компютъра да не се махне след 30 дни-имаш ли такъв линк?

а иначе за ключа ако не ти свиди ми го дай на лични съобщения

-1
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Сваляш си безплатната версия и сменяш ключа: 

Дай някакъв мейл - да ти пратя ключа.

 

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

окей

ilian.stefanov.2003@abv.bg

а като я изтегля как ще сменя ключа?+??

имаш предвид да го вкарам или..?

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Изпратих ти го. А за смяната на ключа трябва да се поровиш и да разбереш как, тъй-като 

не съм работил с тази програма, а със AutoCad и като бех студент се регистрирах там и ми даде права да свалям безплатно някои неща.

0
28/01/2018 10:59:31
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Аха

ясно

супер

Видях че си ми го пратил

обаче като натисна на триал версията ми иска да плащам в евро една хубава сума

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Може би при самата инсталация става смяната на ключа - провери.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

окей

обаче аз като искам да изтегля триал версията ме праща към друга страница където иска да избера коя програма да купя и като натисна мая ми иска да я купя а аз искам да изтегля триал версията-какво да правя?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.