Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

[Teamwork] Покана за отборна работа

Здравейте!

При мен, на профила ми най-отгоре имам известие

Покана за отборна работа

Имате покана за участие в отборната работа - Java Basic Teamwork за круса Java Basics май 2014. Може да я приемете или отажете от ето тук.

Обаче, оказва се, че линкът не работи и ме препраща към главната страница на СофтУни.

Мисля си, че понеже това се случва за първи път и е експериментално за системата, няма основание за притеснения.

Но моля, който знае нещо повече за отборната работа и по-конкретно за това как работи този механизъм за избиране, моля да сподели!

Благодаря smile

0
Java Advanced
Anonymous:
Fixed. Closed.
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Успешно направихте своя избор за тази отборната работа.

Малка грешчица има :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.