Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

em.atanasow avatar em.atanasow 0 Точки

Проблем при предаване на домашното.

Здравейте, 

та, Проблемът ми е следният :

По време на практикатата (Data Types and Variables - Exercises) бях предал (пуснал) в джъджа всичките "проблеми", освен 1, при което днес се върнах да разгледам дадения "проблем" и  се оказа че част от "проблемите" според джъджа не съм ги пуснал (по точно от 1ви до 9ти проблем вкл.) . Някой би ли могъл да ми обясни защо така се получава ? :D

Поздрави!

Тагове:
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Да не би да си пускал решения в practice режим, а да търсиш решенията в compete или обратното?

0
em.atanasow avatar em.atanasow 0 Точки

Не съм обръщал внимание на начина по който го отварям но като нищо и това може да е.  Значи на Practice режим не ми ги зачита, но пак ги приема , а за да си ги пусна официално трябва през "Complete" !?

0
Q.Ivanov avatar Q.Ivanov 16 Точки

Да, през compete предаваш домашните, които ти се отчитат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.