Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvanRomanski avatar IvanRomanski 1 Точки

Домашна работа за курса Web Fundamentals - HTML5 - януари 2018

Добър ден! Имам въпрос относно задачите и тяхната проверка в judge. Понеже винаги има няколко решения на дадени проблеми със css, дори и задачата ми на външен вид да е едно към едно с даденият sceenshot в домашното, в judge ми дава 50/100.

Има ли значение начина по който ще бъде написан css файла или единствено задачата трябва да изглежда така както е дадена в примерния sceenshot?

1
Web Fundamentals - HTML5
Azirafael avatar Azirafael 2 Точки

Здравей,

За съжаление не мога да ти отговоря на въпроса еднозначно, но като цяло идеята е, че едно нещо може да се направи по много различни начини, докато Judge проверява само за един, не е нужно да го правиш така както системата го проверява попринцип, но аз лично преправям мойте домашни за да взимам максималният брой точки.

Това е и моят съветк към теб, в най лошия случай, ще научиш как да правиш дадено нещо, по два различни начина, което може пък и да бъде полезно за в бъдеще ;).

Поздрави!

0
IvanRomanski avatar IvanRomanski 1 Точки

Ясно, много благодаря за отговора!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.