Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ioanap avatar ioanap 0 Точки

Проблем с Jet Brains Rider

Здравейте, колеги. Инсталирах Jet Brains Rider  на  Ubuntu, но като се опитам да създам Solution ми дава следната грешка:

 Can not load project and obtain project information from MsBuild. 
Try to change MsBuild version in 'Settings | Build, Execution, Deployment | Toolset and Build'. 
Probably this project template is incompatible with the current MsBuild.

Ако някой може да ми даде идея как да се справя ще му бъда много благодарна.

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Emilves avatar Emilves 17 Точки

Здравей,

опитай да направиш следното: 

1. Стартираш Rider

2. Configure -> Preferences

3. От менютата избираш - Build, Execution, Deployment -> Toolset and Build

4. Отдясно където пише - Use MSBuild version избираш - Auto Detected - Save

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.