Loading...
alex4o95 avatar alex4o95 0 Точки

Качване в Judge-a

Здравейте,

Имам проблем при качването на домашно в judge-a. Излиза ми runtime error. Направих class-a си public и също премахнах namespace_воте, .NET Core, както се казваше в лекцията.

Compiled file is missing. Compiler output: Microsoft (R) Build Engine version 15.3.409.57025 for .NET Core
Copyright (C) Microsoft Corporation. All rights reserved.

CSC : error CS2001: Source file 'C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\jlbxqtxv.f5u\UserProject\Properties\AssemblyInfo.cs' could not be found. [C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\jlbxqtxv.f5u\UserProject\Defining_Classes.csproj]"
Тагове:
0
C# OOP Basics
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Ако дадеш код, може и да ти помогнем.

1
Danny_Berova avatar Danny_Berova 205 Точки

Дааа, без код трудно ще помогнем. :)

0
simeon3000 avatar simeon3000 264 Точки

Е, няма как от кода да разберете коя стратегия избира в Judge преди да натисне Submit бутона smiley

0
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Не е задължително проблемът да е в стратегията.

0
14/02/2018 19:12:26
alex4o95 avatar alex4o95 0 Точки

Извинете ме за забавянето и неточността, нямах достъп до компютъра ми.

Eто кога: https://pastebin.com/pmWUyKuM

В Judge избирам стратегия .NET Core Project Tests (както каза момчето от лекцията).

0
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Напиши си Person класа по този начин и ще тръгне:

public class Person
{
    private string name;
    private int age;

    public string Name
    {
        get { return this.name; }
        set { this.name = value; }
    }

    public int Age
    {
        get { return this.age; }
        set { this.age = value; }
    }
}

 

0
alex4o95 avatar alex4o95 0 Точки

Значи начина, по който съм го написал не е добър или просто Judge приема само този?

0
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Начинът ти не просто не е добър, а е много грешен. Пропоръчвам ти отново да изгледаш лекцията за да ти се поизяснят нещата. Иначе от целият клас единствено полетата си ги написал, както трябва. Обикновено след полетата следват конструкторите. Конструкторите се пишат само с "access modifier (private, public и т.н.)" + името на класа + () (като в скобите може да имаш аргументи). В случая ти си написал метод, а не конструктор. Махни "void". Пропъртитата се пишат в PascalCase, т.е. "Age" и "Name". В пропъртитата трябва да имаш методите "get" и "set". Ако напишеш само "public string Name { get; set; }" - това ти прави автоматично поле отдолу и по никакъв начин не е вързано с полето "name". За това пропъртитата трябва да се разписват по начина, по който съм ти показал. Успех!

2
14/02/2018 19:25:04
alex4o95 avatar alex4o95 0 Точки

Благодаря! :)

0
nika_19 avatar nika_19 1 Точки

Namespace винаги ли се маха когато sumbit в judge??

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.