Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

d_rumenov avatar d_rumenov 35 Точки

[C# OOP BASICS] Encapsulation Problem 1 - Class Box

Здравейте!

Нещо не мога да се ориентирам - както и да я решавам, каквото и да пиша на всички тестове гърми лимита за памет?!

Следвам изрично напътствията от условието на задачата (или поне така си мисля):

- три private полета

- три public метода, които ползват полетата

То уж няма какво толкова да й се сбърка, обаче аз успявам очевидно...

Благодаря предварително за всякакви съвети и напътствия...

Поздрави!

0
C# OOP Basics
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

В името на проекта не трябва да имаш спеисове

1
d_rumenov avatar d_rumenov 35 Точки

Е, не.... Всеки път си казвам, че не може да съм толкова застрелян и се замоизненадвам постоянно... Срам ме е да си призная колко време загубих, а то какво било...

Мерси много!

Поздрави!

1
peter1998 avatar peter1998 5 Точки

Благодаря ! 
бъди здрав.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.