Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

efect77 avatar efect77 27 Точки

DeprecationWarning в VS

Здравейте,

Запчнах да гледам видео уроците "Основи на програмирането с JavaScript".

Инсталирах си VS 2017 Community и Node.js версия 8.9.4.0. Написах първата задача и я пуснах. Тя работи, но преди нея ми изписва съобщение (прикачвам снимка), че трябва да дебъгна нещо, но аз не мога да разбера как точно да го направя. Затова искам да се допитам до вас да ми помогнете с този начинаещ проблем за което предварително благодаря на отзовалите се.

 

[DEP0062] DeprecationWarning

0
Programming Basics
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Ами пускаш програмата в debug режим и явно visual studio повиква nodeJS със някакъв параметър, който го водят "остарял".

Но като гледам работи нормално и така и пак вади резултата от изпълнението на програмата на конзолата.

В случая нищо не трябва да дебъгваш. На малко по-късен етап би трябвало да ви покажат вече как се ползва дебъгера.

0
22/02/2018 13:27:37
efect77 avatar efect77 27 Точки

Изтеглил и инсталирал съм всичко вчера от официалните сайтове на VS и NodeJS. Не знам кой е новия параметър, откъде да го взема и къде да го заменя.

Също така инсталирах и VS Code и там ми казва, че нямам инсталиран NodeJSsurprise

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Защо не си сложиш просто един webstorm. И да не се мъчии с тея неща като искаш да пишеш js

0
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Съмнява ме да ти направи проблем това не му обръщай внимание. Сега тествах с моето VS и при мен дава същото, но дебъгера си бачка както трябва.

По-принцип както казва колегата най-добре или сложи WebStorm или гледай видеа как да си настроиш VS Code, защото той е малко по-особен докато се настрои да работи и да е удобен за писане.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.