Loading...
adwas avatar adwas 1 Точки

Фатално ли е ако не мога да дойда на изпита?

Здравейте, много е вероятно да не успея да дойда на редовния изпит и имам няколко въпроса в това отношение:

 - Има ли нещо като резервна дата и ако да, то кога е тя (или поне горе-долу)?

 - Необходимо ли е допълнително заплащане от моя страна?

 - Бонусът от домашните ще играе ли роля на "резервния" изпит (ако все пак има такъв де..)

 - Ще се гледа ли на това лошо, както например ако изобщо не отида на изпит на Sofware Technologies (до колкото знам е възможно да се продължи напред и без него, но не е хубаво)

Тагове:
0
Programming Fundamentals
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Здравейте adwas,

След всеки модул има поправителна/повишителна сесия, датата за януарското издание е на 25 април от 9:00 ч.

Всяка една поправка се заплаща такса от 20 лв., таксата за редовният изпит е включена в цената на модула.

Бонус от домашните играе роля само за текущото издание. Например, ако се явите на 25 април(поправителна сесия на януарското издание, ще имате бонус от домашните. Ако се явите обаче на поправителната сесия на майското издание, няма да имате бонус от домашни.

Няма да се гледа лошо. Може да продължите напред, Software Technologies е нужен за издаването диплома, както и дава основни знания за четирите технологии. Ако все пак не знаете към коя технология да се насочите, е добре да  преминете първо през Software Technologies.

Поздрави,

Митко

0
RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Здравейте,

Да очакваме ли вече имейли-известия за часа на изпита? Трябва ли да се запишем предварително за определена зала?

Засега на мен ми е известна единствено датата за изпита - 04 Март.

Поздрави,

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте RStanimirov,

Днес ще получите имейл с подробна информация. Ще имате възможност да си запазите място и да изберете зала. Другата дата е 25 април, която се явява повишителна/поправителна сесия. Обикновенно една седмица преди това, изпращаме имейли за записване.

Поздрави,

Митко

0
RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Благодаря dkunev, получих имейла.

Поздрави,

RS

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.