Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Enigmo avatar Enigmo 0 Точки

Изпит Programming Fundamentals 04/03/2018

Здравейте!

Поради известни обстоятелства, проблеми с времето и работата не знам дали ще усепя да се явя на изпита на 04/02.
Не съм от София и проблемите с пътната обстановка и задълженията в работата са ми най-притеснителни.

Бих искал да знам дали мога да се явя на изпит на друга дата и ако да, на коя?
Има ли съответни поправителни сесии? Губя ли нещо от неявяване?


Благодаря,
Enigmo

Тагове:
0
Programming Fundamentals
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки
Best Answer

Здравейте Enigmo,

Има поправителна/повишителна сесия на 25 април. Губите единствено възможността да се явите на редовен изпит. В цената на модула е включена таксата за редовния изпит, като тя не може да се прехвърля. С други думи всяка една поправка се заплаща с такса от 20 лв. Обикновенно 1-2 седмици преди датата за поправка (25 април) изпращаме информация под формата на имейл, за активно записване. Съветвам Ви началото на април, да се свържете с колегите на контактите посочени в сайта, за да Ви информират допълнително.

Поздрави,

Митко

0
Enigmo avatar Enigmo 0 Точки

Благодаря за информацията!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.