Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kristian1503 avatar kristian1503 1 Точки

Problem3. ManKind

Здравейте, имам нужда от помощ по тази задачка. Нулевите тестове ми минават и доколкото проверих всички constrains на данните ми също са верни. Но в judge ми дава 80/100 като гърми на тест 4,7 и 11. Някакви идеи къде може да е проблема???

Линк към проекта ---> https://ndox.abv.bg/download?id=2945396f04

 

 

Тагове:
0
C# OOP Basics
sakata88 avatar sakata88 1 Точки

Колегата ти е дал решението за 7 тест. А за 4 и 11, трябва да смениш в класа Human при проверката за дължината на firstName да е value.Length < 4. А при проверката на lastName да е value.Length < 3. Просто е малко подвеждащо като четеш обяснението на exception-ите. Ако четеш колоната Constrains, изглежда проверката е така както си я написал, но ако четеш самия Exception message, става малко по-ясно. Успех!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

омг сега видях темата и аз я мъчих 2 часа докато изкарам 93/100, явно в последния тест проверяват за trimend.. като го сложих това и мина..Никъде го нямаше това в constrains....честно понякога тая играя тука има тука няма е прекалена.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.