Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Boris.stavrev92 avatar Boris.stavrev92 42 Точки

01. Define a Class Person (The compiler errors problem)

Получавам следният error : 

Compiled file is missing. Compiler output: CSC : error CS2001: Source file 'C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\a3bpkhgi.40b\Properties\AssemblyInfo.cs' could not be found. [C:\Windows\TEMP\ExecutionStrategies\a3bpkhgi.40b\ConsoleApplication4.csproj]

 

Решавам първа задача от упражненията  :

01. Define a Class Person

Използвам Visual Studio --> 2015 

 задачата е правя на .NET Framework version 4.6.1 (което означава че трябва да избера C# Project Test)

// обаче на някой от видеата гледам че сменят на .NET Core Project Test // ... макар че на задачата на клипа използва .NET Framework

// оставам с впечатлението че така е правилно ... 

 

Знам че имам да пратя 3 файла 

Project.cs

Person.cs

Project1.csproj

 

// Махам namespace , правих класовете public , нямам space-ове в csproj // 

и все получавах грешка

// Грешка при компилация

 

 

Може ли някой да ми прати работещ 100 / 100 проек .. без да дава тези error-и за да видя какво грешно правя 

 

 

 

 

 

1
C# OOP Basics
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Работещо решение 100/100 -> https://github.com/MilenaPetkanova/csharp-oop-basics-softuni/tree/master/0402-Inheritance-Exercises/0401-Person

Ще си позволя да дам един акъл. Минете на VS 2017 и ползвайте .NET Core. Самият курс го препоръчва, освен че са ъпгрейднати версии и че са логично по-дорби. Колкото по-скоро, толкова по-добре.

1
02/03/2018 13:37:12
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.